תיירות בירושלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בני ברק הינה עיר מרתקת במיוחד בכל הקשור ליהדות ומורשת

מלון בוטיק בירושלים                                                    

 

מכורח היותו מלון בוטיק סוג של מיקרו בוטיק הוא הולך וגדל בחשיבותו באפשרויות הארחה במציאות העכשווית, והן הפך לשם דבר בקולוסאלי הבא של תעשיית הנסיעות או האירוח, בעודו מתאפיין במעט חדרים, בממוצע בין עשרה לבין מאה חדרים.

 

מה מייחד את העיצוב של מלון בוטיק?

מלון בוטיק בדרך כלל ייחודי בסגנון של עיצוב אקסקלוסיבי ואף אלגנטי, ביחד עם תוספת של מתקנים פונקציונליים, או לחלופין מודרניים, אשר כוללים על פי רוב בריכה, נוחות ביתית, חלל עבודה, חדר אמבטיה, אזור טרקלין, מטבח פתוח, כמו גם חצר פרטית, וכיוצא בזה. זאת ועוד, לרוב הוא מציג נראות פנימית ואף חיצונית, אשר מתייחסת לסגנון החיים או לתרבות המקומית.

האם מלון בוטיק מלא באופי?

ברור מאליו, כי מלון בוטיק מלא באופי, מרבית ממלונות הבוטיק פותחו מתוך מבנה היסטורי ישן, מבנים מודרניים, או בתים ששופצו, כאשר לפעמים הם ניכרים מסביב לקונספט כל שהוא, שיכול להיות בדמות של טרנדיות, רומנטיות, מודרניות, או שמא קלאסיות, מה שבהכרח הופכים אותו לכל כך מושך והן ייחודי.

האם מלון בוטיק בלעדי במיוחד?

מלון בוטיק אכן בלעדי במיוחד, קודם כל בשל כמות מצומצמת של אורחים, שמתפרשת כך שאפשר לארח רק מספר בני אדם מועט, מה שבהכרח מקדם יותר פרטיות לעומת בתי מלון רגילים. אורחי מלון הבוטיק עשויים ליהנות משימוש של מנעד רב של מתקנים, לרבות – הבריכה, מבלי הצורך לחלוק אותם עם יותר מדי אורחי מלון. יתרה מזאת, מלון הבוטיק יותר שקט, נעים או מרגיע לעומת כל בתי המלון הרשתיים הגדולים.

מה אופייני למלון בוטיק?

יש כמה אלמנטים אשר מאפיינים מלון בוטיק, והנה הם לפניכם –

  • שירות – בשל גודלו האינטימי של מלון הבוטיק, הצוות שלו עשוי להתמקד במתן שירות אורחים יוצא דופן.
  • סגנון במלונות בירושלים – בית מלון לא יכול לגלם באמת נושא אם אין לו את העיצוב והעיצוב שיתאימו. סימן ההיכר של מלון הבוטיק הוא סגנון – זה בית מלון שנותן השראה למעצב הפנים הפנימי או הצלם הפנימי שלכם. כל אלמנט במראה מלון הבוטיק נבחר בקפידה, וחלק מהם גם מציגים אמנות או מזכרות שהבעלים בחר באופן אישי.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן