קוראים ספרים ונהנים בבני ברק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כל סוג של ספר שאתם רוצים לקרוא, תמצאו אותו מבין מגוון הספריות שבעיר בני ברק.

בבני ברק ספריות עירוניות וספריות בקהילה ובמרכזי המורשת השונים, ותוכלו למצוא ספרים מכל המינים והסוגים. בין אם מדובר על ספרי קדושה, ספרי מורשת או ספרי ידעת ארץ – תוכלו בקלות בבני ברק לקרוא את הספרים האהובים עליכם. תוכלו לרכוש ספרים בחנויות הספרים השונות הפזורות ברחבי העיר, ותוכלו גם לשאול ספרים בספריות העירוניות. מגוון רחב של ספריות עירוניות עומדות לרשות תושבי העיר וכולם יכולים בקלות לשאול ספרים מהספרייה העירוניות.

ספרים מכל הסוגים – בני ברק

בבני ברק תמצאו גם חנויות ספרים יד שנייה ותוכלו למכור ולקנות ספרים במחירים מוזלים במיוחד. לצד חנויות הספרים והספריות העירוניות תמצאו בבני ברק גם הפעלות ושעות סיפור לילדים בעל הגילאים. שעות סיפור מתקיימות לרוב בשעות הצהריים ואחה"צ בספריות העירוניות שבעיר, כמו גם במתנ"סים השונים ובמרכזי הקהילה. תוכלו בקלות להגיע עם ילדכם ולהנות משעת סיפור חווייתית ומהנה במיוחד. בחול המועד ובחופשת הקיץ מקיימת העירייה לרווחת התושבים שעות סיפור בכל שעות היום ומסוגים שונים, וההורים מוזמנים להגיע עם הילדים להנות יחדיו.

בבני ברק העירייה שמה דגש מיוחד על חשיבות קריאת הספרים בקרב הדור הצעיר, ככלי תומך ומשמעותי בהעשרה הידע ואוצר המלים. תוכלו בקלות להנות בבני ברק מקראית ספרים במרכזים העירוניים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן