פתרונות תחבורה ירוקה בבני ברק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בני ברק היא בה מקובצים יחדיו מעל ל200,000 תושבים,

וזה לפני שכוללים בתחשיב את בעלי העסקים ואת מי שגרים מחוץ לעיר עצמה, ומגיעים מדי יום לעבוד בה. בני ברק היא עיר אשר נמצאת בשאיפה מתמדת לשיפור חיי התושבים בעיר, ולכן ישנה חשיבות עליונה בשילוב פתרונות של תחבורה ירוקה. תחבורה ירוקה בני ברק זה אומר אוטובוסים חשמליים ומכוניות חשמלית או חצי חשמליות, כמו גם קורקינטים חשמליים ואמצעי תחבורה נוספים שאינם מבוססי דלק. בשנים האחרונות יותר ויותר פתרונות תחבורה ירוקה חכמה משולבים בתוך העיר בני ברק והצפי הינו כי המגמה רק תלך ותגדל בשנים הקרובות.

עיר ירוקה עם תחבורה ירוקה בני ברק

כמות רבה של פרויקטים ותוכניות מקודמות בעירייה על מנת לקדם את נושא התחבורה הירוקה בעיר. בבני ברק ישנו ריכוז גבוה של קווי אוטובוס החוצים את העיר לאורכה ולרוחבה בצורה מקיפה, והצפי הוא כי בשנים הקרובות פני העיר ישולבו באוטובוסים חכמים מבוססי מנועים חשמליים, וללא צריכה של דלק.

בתוך כך גם מקדמת עיריית בני ברק מגוון של פרויקטים לתחבורה ירוקה אשר מפחיתה את רמת זיהום האוויר ואת פליטת הפחמן הדו חמצני. מונגשות הרצאות וסדנאות לילדים ולבני נוער, ולשכבה הבוגרת. העירייה רואה בנושא החינוך לסביבה ירוקה כנושא חשוב ביותר וניתן דגש מיוחד, כולל משאבים רבים המוקדשים לנושא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן