פעילויות ספורט לתושבי בני ברק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מגוון של פעילויות ספורט בקהילה ולכל המשפחה מחכות לכם בבני ברק.

ספורט בני ברק הוא אחד מהתחומים החשובים ביותר עבור עיריית בני ברק, ובתוך כך תקציבים רבים מנותבים לטובת התושבים והקהילה בדגש על אורח חיים ספורטיבי ובריא. העירייה ומרכזי הקהילה השונים שבעיר מארגנים עבור התושבים לאורך כל השנה מגוון רחב של פעילויות ספורט. כך למשל נהנים התושבים ממסלולים ייעודיים להליכה ולריצה בפריסה רחבה בשכונות העיר. בנוסף, נהנים התושבים ממרכזי ספורט ומתנ"סים המפעילים לאורל ימי הפעילות בשבוע מערכת שעות של חוגי ספורט לכל הגילאים, למגדר הנשי ולגברים. תמצאו גם בריכות שחייה, מגרשי טניס, פעילויות אירובי ושיעורי תנועה נכונה והתעמלות לגיל הזהב.

שומרים על אורח חיים בריא בעיר בני ברק

ספורט בני ברק הוא כאמור אחד הנושאים הנמצאים במוקד ליבת העשייה בעיר. מגוון האפשרויות של פעילויות ספורט בקהילה ולכל המשפחה בעיר בני ברק הולך בד בבד עם שמירה על תזונה נכונה ומאוזנת. העירייה מקיימת סדנאות הסברה שכוללות הסבר על תזונה מאוזנת ועקרונות היישום שלה. במגוון הסופרמרקטים ומרכזי הקניות שבעיר ניתן למצוא מאכלים בריאים, והעירייה מקדמת מאוד את הנושא כאמור.

פעילויות ספורט בני ברק לכל המשפחה מתקיימות בחופש הגדול, ולכל אורך השנה. פעילויות הספררת כוללות חוגים כמו כדורגל, כדורסל, התעמלות, שיעורי יציבה נכונה, לצד שיעורי אירובי וסיבולת לב-ריאה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן