הכל למשפחה בבני ברק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מגוון של פעילויות לכל המשפחה ולילדים מתקיימות בעיר בני ברק לכל אורך השנה

משפחה בני ברק והילדים בני ברק נהנים הצגות, סדנאות יצירה, פעילויות ספורט, פעילות מורשת, הרצאות חווייתיות לכל המשפחה ועוד. העירייה מקדישה תקציבים ומשאבים רבים בארגון והכנת הפעילויות, ולאורך כל השנה מוצעות מגוון של אטרקציות ופעילויות. בין אם מדובר על פעילויות לטף או לילדים גדולים יותר – כולם ימצאו בבני ברק פעילות לכל גיל. כל משפחה תהנה ותפיק תועלת רבה של לימוד והעשרה חווייתית לילדים, משלל הפעילויות המתקיימות בבני ברק.

שירותים ומענה לצרכי משפחה בני ברק

העירייה ומוסדות הקהילה בעיר בני ברק מעמידים לרשות משפחה בני ברק סל של שירותים, תמיכה ותקציבים. העירייה מקדישה משאבים רבים לפיתוח מרכזי משפחה וקהילה, פעילויות העשרה, מתן שירותים של מיצוי זכויות, טיפת חלב, מתנ"סים, מרכזי מורשת ומרכזי העשרה אחרי שעות בית הספר.

העירייה ומוסדות הקהילה אף מפעילים שירותים שונים של לימוד וחינוך והעשרה – הכל לטובת משפחה וקהילה בבני ברק. כל משפחה מקבלת מענה מקסימאלי בכל בקשה שמוגשת לעירייה או לשירותים השונים בעיר, ומירב המאמצים מתבצעים על מנת לספק מענה מיטבי לכלל תושבי העיר, לאורך כל שעות היום. בחול המועד ובחופשות בית הספר משפחות וילדים בני ברק יכולים להנות ולבלות בשלל הפעילויות וההפעלות, שהעירייה מקיימת לטובת אוכלוסיית העיר ולקהילה כולה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן